תיאור מערכת תוכנת הספייפון

תוכנת ספייפון מקצועית זו, בה הושקעו אין ספור שעות מחקר, מחשבה ופיתוח, כשבראש מטרותיה - להעניק תוצאות אמינות ומהירות בזמן אמת, מורכבת משרשרת ענפה של חוליות המהוות יחדיו את פאר הטכנולוגיה שאנו מציעים לכם כשירות. בדיאגרמה זו, אנו מציגים לכם את מבנה המערכת המסועפת באופן מופשט.

התמונה נטענת...

המערכת בנויה משלושה חלקים עיקריים

 • שרתי המערכת
  פיתחנו מערכת שרתים הממוקמים ברחבי העולם. השרתים מאוכסנים בחוות השרתים המתקדמות, המהירות והאמינות ביותר הקיימות היום. לשרתים תפקידים רבים וחלק גדול מהפעולות מתבצע בהם. השרתים כוללים שרתי בינה מלאכותית, שרתי ניתוח האינפורמציה, שרתי דטה בייס למאגרי נתונים, שרתי מאגרי קבצים ושרתים המציגים את האינפורמציה ללקוח. השרתים קולטים ואוגרים את האינפורמציה המוצפנת והדחוסה המגיעה ללא הרף מכמות עצומה של מכשירים בהם הותקנה התוכנה ברחבי העולם בו זמנית, מפענחים את האינפורמציה ומאחסנים אותה בצורה מסודרת עבור כל מכשיר על מנת שהמשתמש יוכל לצפות, לשמוע ולבקש בקשות באופן ידידותי ככל שניתן. השרתים מהווים את ליבת המערכת. התקשורת והפעולות מתבצעים ועוברים דרכם ובפיקוחם. מערכת השרתים דורשת תחזוקה וטיפול של 24 שעות ביממה ולכן ספייפון נמכרת כשירות ולא כתוכנה חד פעמית.
  בסופו של תהליך, השרתים מאפשרים לכם, להכנס למערכת המוצפנת בעזרת הסיסמה האישית שלכם על מנת לקרוא, לשמוע, לנהל ולשמור את האינפורמציה. מעבר לניהול האינפורמציה, השרתים מאפשרים לכם לשלוט ולבקש פעולות רבות מהתוכנה. הפקודות המוזמנות נשלחות מהשרתים אל מכשירי הטלפון או הטאבלטים בהתאמה, בדרך הבטוחה ביותר האפשרית מבחינה טכנולוגית, על גבי שני ערוצי תקשורת שונים הפועלים בטכניקות שונות לחלוטין ובמקביל, על מנת לוודא כי הבקשות מגיעות ליעדן, ובכך להשיג יעילות ואמינות ללא תחרות ותוצאות מדהימות לסיפוקכם.
 • תוכנת ספייפון במכשיר הנעקב
  במכשיר הנעקב מותקנת התוכנה שפיתחנו, אשר עובדת בסביבת מערכת הפעלה של אנדרואיד 7 ומעלה בלבד. המגבלה בגרסה הישנה נובעת משתי סיבות עיקריות: האחת היא, ההתאמה המקסימלית לגרסאות האחרונות של אנדרואיד המאלצת וויתורים להתאמות לגרסאות ישנות. השנייה החשובה יותר היא התחמקות ממערכות זיהוי לתוכנות זדוניות שאחד המאפיינים העיקרי שלהן הוא התאמה לגרסאות ישנות בעוד שער האפליקציות במכשיר תמיד מעודכנות לגרסאות החדשות ביותר.
  בפיתוח תוכנת הריגול מושקעים משאבים רבים, היא אמנם חלק קטן במערכת אך מהווה חלק חשוב וקריטי. תפקידה של תוכנת הספייפון הוא לאסוף נתונים בזמן אמת ובמקביל באופן אוטומטי ולבצע פעולות שונות על פי בקשות המגיעות מהשרתים, אותן בקשות שאתם המשתמשים שולחים לתוכנה לביצוע. לאחר שהתוכנה מבצעת פעולה של תיעוד אינפורמציה מכל סוג, היא שולחת את האינפורמציה מוצפנת ודחוסה אל השרתים. לאחר שמגיע אישור מהשרתים כי החומר הגיע בשלמותו, התוכנה מוחקת אותו באופן מידי מהזכרון הזמני של המכשיר. התוכנה המותקנת אינה כוללת הגדרות או רישומים המקשרים בכל דרך שהיא אל הלקוח. האינפורמציה נשלחת אל השרתים והם אילו שיודעים לקשר בין המכשיר הנעקב והחומר המגיע ממנו אל הלקוח.
  התוכנה אינה אוגרת קבצים, אלא במצב בו אין למכשיר גלישה באינטרנט באופן זמני. גם במצב זה, האינפורמציה הנאגרת מוצפנת, חבויה לחלוטין ואינה מותירה עקבות במכשיר. במקרה של חוסר תקשרות לזמן ארוך, התוכנה בלית ברירה תתחיל למחוק אינפורמציה ישנה על מנת שלא לבלוט ולא לתפוס מקום גדול מידי בזכרון הזמני של המכשיר. המדיניות מעל לכל היא לא להחשף, גם במחיר של וויתורים על אינפורמציה או שיחרור משאבים כשאין ברירה אחרת.
  לדוגמה, בהקלטות חלל חדר התוכנה משתמשת במשאב המיקרופון. המיקרופון משמש אפליקציות רבות ולעיתים קרובות כמו הקלטת הודעה קולית בוואטסאפ, שיחות וואטסאפ וכו'. במצבים אילו, במצב רגיל, הוואטסאפ לא היה מצליח להקליט או לייצר שיחה וזה היה מעורר מי חשד כי המיקרופון תפוס. החל מגרסת אנדרואיד 10 ומעלה, התוכנה שלנו יודעת לזהות את המצבים הללו ולשחרר את המיקרופון לכל דורש גם בזמן בו היא מקליטה. התוצאה היא שבעל המכשיר לא ירגיש במאומה ובאותו הזמן בו הוא משתמש במיקרופון, התוכנה שלנו תמשיך להקליט שקט עד שהמיקרופון ישוחרר שוב.
 • שימוש בתוכנת ספייפון במכשירי העוקב
  אתם יכולים להשתמש בכל מכשיר טלפון סלולרי, טאבלט, או מחשב על מנת להתחבר לשרתי המערכת, לאתר הניהול האישי שלכם. עשינו את מירב המאמצים על מנת להתאים את המערכת לכל מסך, ובעיקר לטלפונים סלולריים, אם כי הנוחיות המקסימלית תתקבל תמיד במסכים גדולים של מחשב. בעזרת המכשיר איתו תתחברו למערכת תוכלו לקרוא, לשמוע ולצפות בחומר הנאגר. כמו כן, תוכלו לבקש ביצוע של פעולות שונות מהתוכנה המותקנת על המכשיר הנעקב. המערכת עובדת כולה על בסיס רשת האינטרנט ואינה משתמשת בהודעות SMS המגדילות משמעותית את סכנת החשיפה.