תוכנת ספייפון, כשמה כן היא, תכנת ריגול לטלפונים סלולריים ולטבלטים. תוכנה זו נבנת כך שתהיה נסתרת לחלוטין ובמקביל, תפעל ברקע ותהיה מסוגלת לספק מידע על המתרחש במכשיר לגורם שלישי.
כל תוכנות הספייפון, מטרתן מעקב, ריגול והאזנה אחר הארועים המתרחשים במכשיר הטלפון הסלולרי או הטאבלט. כולן זקוקות לגלישת אינטרנט על מנת שיוכלו לשדר את האינפורמציה הנאגרת אל מחוץ לטלפון הנייד או הטאבלט. התוכנות מספקות תכנים רבים והשוני בינהן נובע בעיקר בשל סוגי המכשירם ומערכות ההפעלה שלהם ובעיקר האופן, המהירות, האמינות, האיכות ומגוון האפשרויות אותן הן מציעות.
תוכנת הספייפון שלנו, באופן יוצא דופן אמינה, מהירה ואיכותית יותר מהיצע התוכנות הקיים בעולם. מעבר לכך, תוכנת הספייפון שלנו מאפשרת פעולות ייחודיות שקיימות רק בה.
התוכנה תוצרת כחול לבן ומשווקת בכל העולם בהצלחה מרובה. היא נבחרה על ידי גופים פרטיים וגופים ציבוריים אשר בחנו היצע תוכנות רחב היקף, כתוכנה הטובה ביותר עבור צרכיהם. תוכנת הספייפון הזו נמכרת ישירות מבית התוכנה ללא פערי תיווך או משווקים חיצוניים ומעניקה אחריות ושירות בלעדיים. לתוכנה זו אין משווקים אחרים מלבדנו ובלתי אפשרי לרכוש אותה בדרך אחרת.
תוכנת ספייפון זו אינה פועלת על מכשירי אייפון. היא נועדה אך ורק למכשירים המתבססים על מערכת הפעלה אנדרואיד. לבעלי אייפון המעוניינים בתוכנת ספייפון, מומלץ מאד להחליף את המכשיר לסמסונג גלקסי. התוכנות לאייפון דורשות פריצה אשר מתבטלת ברגע ומעדכנים גרסה באייפון. היות ועדכוני הגרסה מאד תדירים, הפריצה והתוכנה מפסיקים לתפקד מהר מאד.
התשובה היא חד משמעית לא. על מנת להתקין תכנת האזנה בטלפונים החכמים, חייבים בגישה פיזית לטלפון הסלולרי. ההתקנה, בדומה להתקנה של כל אפליקציה אחרת, כרוכה בהורדת קובץ התקנה מהאינטרנט והתקנתו בטלפון הסלולרי. מסיבות חוקתיות לא קיים בשוק האזרחי פתרון להתקנת ספייפון ללא גישה פיזית למכשיר.
האינפורמציה כולה מוצפנת, נדחסת ונשלחת בנפח הקטן ביותר האפשרי. אינפורמציה הכוללת טקסט הינה מזערית, אינפורמציה הכוללת קבצי הקלטות או תמונות המתבססת על קבצים דחוסים צורכת רוחב פס גדול יותר. ריבוי שיחות, אורך השיחות, ריבוי הקלטות חלל חדר וצילום מופרז של תמונות כמובן יצרכו רוחב פס גדול יותר. עדיין, יחסית לרוחב פס הנצרך על ידי אפילקציות כמו YOUTUBE ופייסבוק, הצריכה של תוכנת הספייפון מזערית.
תוכנת הספייפון שלנו, לא בכדי הטובה בעולם. לתוכנה רבדים רבים ולכולם דאגנו באופן פרפקציוניסטי. כל חלקי התוכנה תוכננו ליציבות מקסימלית שאינה נופלת מהאפליקציות הנפוצות של החברות הגדולות ביותר. חשוב להבין כי תוכנות האזנה לפלאפון תלויות בגורמים רבים שאינם בשליטתן, כמו: גלישת אינטרנט יציבה, זיכרון פנוי בטלפון הסלולרי, טעינת הסוללה, שרתים ברחבי העולם שלעיתים מאטים את פעולתם וחוליות נוספות בשרשרת מעבר המידע אשר יתכן כי לעיתים יגרמו לעיכובים בקבלת האינפורמציה מבלי כל קשר לתפקוד התוכנה עצמה.
אנו מתחייבים לתת לכם שירות ותמיכה מלאים הכוללים תמיכה והסברים עד אשר תשלטו בתפעול מלא של התוכנה ולא תזדקקו לנו יותר למטרה זו. מעבר לזה, ניתנת לכם אחריות מלאה בעבור אותו מכשיר עליו היא הותקנה. התקנות חוזרות על אותו המכשיר ומכל סיבה, אינן כרוכות בתשלום נוסף.
תכנות ספייפון שלנו בניגוד לתוכנות המופצות מחו"ל, אינה ניתנות לגילוי וזיהוי ללא ציוד מקצועי וידע נרחב בנושא. היא פועלת ברקע ואינה מותירה כל עקבות הניתנים לזיהוי. במקרה בו המכשיר הנעקב מופנה למומחה בתחום, ניתן להשמיד את התוכנה מרחוק טרם הבדיקה.
רישיון התוכנה נועד למכשיר עליו היא הותקנה בלבד. במקרה של אובדן, שבר או שידרוג, אנו מאפשרים העברה ממכשיר טלפון אחד למכשיר טלפון אחר, בעלות סמלית ובתנאי שהמכשיר או התוכנה אינן מועברות למעקב אחר אדם אחר או נמכרות או מושכרות יחד עם מכשיר הטלפון. לאחר העברת התוכנה, המערכת שלנו בודקת את דפוסי ההתנהגות של הנעקב בסיוע אינטיליגנציה מלאכותית. במקרה בו היא מזהה כי המכשיר הועבר לאדם אחר, היא תפסיק את פעולת הספייפון באופן אוטומטי לאלתר.
תוכנת הספייפון שלנו פועלת בכל העולם, ללא תלות במיקום פיזי, שפה, או בסוג הרשת הסלולרית. מכשיר שנרכש ופועל בישראל, ימשיך לעבוד בחו"ל כל עוד הוא מחובר לרשת האינטרנט. ניתן לשלוט על המכשירים מכל קצוות העולם. ספייפון זו נמכרת בכל העולם ומתורגמת לשפות רבות. המערכת שלנו בודקת את זמן המכשיר על פי מיקומו בעולם ומתאימה את הבקשות הפועלות על פי זמן מבוקש באופן אוטומטי.
מרגע התקנת התכנה, היא הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהמכשיר. החלפת כרטיס סים ומספר הטלפון של המכשיר הסלולרי לא יפסיקו את פעילותה של התכנה ולהיפך, התכנה תיידע את הרוכש בהודעה המתריאה על דבר החלפת כרטיס הסים במכשיר.
התכנה תקליט את חלל החדר כל עוד המכשיר הסלולרי לא יקבל שיחה או יחייג מיוזמתו. ברגע בו נכנסת או יוצאת שיחה, פעולת ההקלטה תפסק ותשלח באופן מיידי למערכת. באותו שבריר שנייה, התכנה מיד מתחילה להקליט את השיחה. אם בזמן בו הסתיימה השיחה, פרק זמן הקלטת חלל החדר המבוקש לא הסתיים, תמשיך התכנה להקליט את חלל החדר עד לסיום פרק הזמן ותשלח את יתרת ההקלטה למערכת בחלק נוסף ובקובץ נפרד.
שימו לב, במרבית תוכנות הספייפון הקיימות בעולם, שיחה נכנסת או יוצאת, מבטלת את הקלטת חלל החדר לחלוטין.
תוכנת הספייפון שלנו היא היחידה בעולם התומכת בשיחות ממתינות ובשיחות ועידה. היות והתוכנות מחו"ל לא פותחו בארץ והן אינן יודעות לזהות מעבר לשיחה ממתינה או שיחת וועידה במרבית המקרים הן מפסיקות את ההקלטה באחד הארועים הללו. התוכנה שלנו תמשיך להקליט באם עברו לשיחה ממתינה ואף במקרה בו חזרו ממנה לאדם הממתין.
את הספייפון ניתן לרכוש לפרקי זמן שונים. חידוש התוכנה לשנה נוספת או לתקופות ארוכות יהיו בעלות נמוכה באופן משמעותי מרכישתה לשנה הראשונה.
ההתקנה אורכת דקות בודדות. ההתקנה קלה ופשוטה ואינה מצריכה ידע טכני מתקדם. לרוכשי התכנה - אנו מסייעים להכין את קבצי המחשב ואת מכשיר הטלפון מראש וכל שנדרש הוא דקה נוספת להצע את ההקתנה האוטומטית לחלוטין.
אם הטלפון מחובר לגלישת אינטרנט סדירה, מרגע סיום הארוע המתועד, תגיע האינפורמציה למערכת בזמן קצר מאד. קבצי הקלטה גדולים יגיעו תוך כמה דקות לכל היותר ואילו הודעות יגיעו תוך מספר שניות בלבד.
המכשיר הנשלט הוא המכשיר עליו מותקנת התוכנה ובו מתבצעות פעולות ההקלטה, תיעוד ההודעות הנשלחות ושאר פעולות התכנה. המושג "מכשיר שולט" אינו קיים בפועל, היות וניתן לשלוט על המערכת מכל טלפון סלולרי חכם ומכל מחשב. אין צורך בהתקנת תוכנת שליטה כל שהיא היות והשליטה מתבצעת דרך אתר אינטרנט הנגיש לכל סוג של מכשיר.
קיימת אפשרות לשלוט מרחוק על כל רכיבי התוכנה, ניתן להפעיל ולהפסיק את כל אחת מפעולותיה בכל רגע נתון. כמו כן, ספייפון זו מאפשרת השמדה עצמית – תכונה ייחודית שלא קיימת בתוכנות האזנה וריגול אחרות.
איכות השמע של ההקלטות מעולה ואיכותית, ההקלטות מובנות לחלוטין. הקלטות חלל החדר איכותיות היות וציוד המיקרופונים במכשירים הינו איכותי ורגיש הרבה יותר מאשר מיקרופונים המותקנים במכשירי הקלטה אחרים. תוכנת הספייפון שלנו תספק לכם קבצים בפורמט MP3 הניתן לשמיעה בכל מכשיר וללא צורך בהתקנת נגני מדיה מיוחדים.
תוכנת האזנה פועלת ברקע ואינה משתמשת בתהליכים הרגילים בהם משתמשות האפליקציות במכשיר. אין אפשרות לזהות את הפעילות שלה והיא אינה מותירה עקבות כלל. הקבצים והחומר הנאספים, מוצפנים בכמה שכבות, נדחסים ומאוחסנים עד לשליחתם במקום סתר שלא ניתן לגילוי. האינפורמציה נשלחת בערוץ תקשורת שאינו נרשם או מתועד ואינו גלוי למערכת האנדרואיד.
זמן האספקה הינו מידי. הלקוחות מקבלים את כל הדרוש על מנת להתקין את התוכנה ולהפעילה במו ידיהם. לקוחות המתקשים בהתקנה, יקבלו הדרכה טלפונית מלאה. קיימת אפשרות להדרכה טכנית ושירות עד בית הלקוח לשביעות רצונו.
מדיניות החברה היא שיווק הוגן. כל אחד יכול להתקין את תוכנת הריגול שלנו ולבדוק אותה למשך 24 שעות. התוכנה תעצר באופן אוטומטי באם לא יתקבל תשלום עבורה. עם רכישת תקופת רישיון, התוכנה תחזור לעבוד לפרק הזמן הנרכש.
החומר נאגר במערכות השרתים שלנו ואינו נאגר בתוך מכשיר הטלפון שלכם או המחשב שלכם. על כן, אין לכם כל צורך לחשוש מכמות האינפורמציה הנאגרת. כאמור, אנו מעניקים 90 יום לשמירת החומר ללא הגבלת נפח. בהשוואה לתכונות אחרות, אנו מאפשרים פי עשר יותר זכרון לאחסון.
בהחלט כן. החל מרכישת רישיון שלישי לתוכנה ניתנת הנחה. רוכש אשר ירכוש מספר רב של תוכנות, יקבל הנחה נוספת בהתאם לכמות הנרכשת.
בית התוכנה שלנו החל את דרכו כמפתח מוצרי ריגול, האזנה ומעקב עבור חברות. חברות המזמינות מערכת ספייפון יקבלו מערכת שרת פרטית ושליטה מלאה על כל מרכיביו. בית התוכנה יספק להם שירות ותמיכה לתחזוקת המערכת בשעת הצורך.