כמפתחים ומשווקים בלעדיים של תוכנת הספייפון שלנו בארץ ובעולם, אנו גאים להציע לכם 4 חבילות לרכישת רישיון שימוש בתוכנת הריגול למכשירי אנדרואיד, הטובה והמקצועית בעולם. מערכת זו פותחה במקור עבור גופים גדולים ולאחר מכן, עוצבה כך שניתן יהיה לאפשר לכל אחד מכם להנות מפאר הטכנולוגיה אותה היא מציעה.

נשמח להסביר ולפרט, לייעץ ולסייע ללא כל התחייבות
לחצו על הקישורים הבאים לייעוץ בשיחה או בוואטסאפ
054-7255233

רכישת תקופת רישיון לשירות הספייפון

אנא בחרו את תקופת הרישיון התואמת את הצרכים שלכם

חודש
מחיר מיוחד לתקופה קצרה במיוחד
₪1000 לחודש

1000


המחיר הינו סופי לתוכנה מלאה
כולל שירות ותמיכה ללא תחרות
3 חודשים
מחיר אטרקטיבי לשלושה חודשים
₪600 לחודש

1800


המחיר הינו סופי לתוכנה מלאה
כולל שירות ותמיכה ללא תחרות
6 חודשים
מחיר הוגן לפרק זמן ארוך
₪434 לחודש

2600


המחיר הינו סופי לתוכנה מלאה
כולל שירות ותמיכה ללא תחרות

המשתלם ביותר

12 חודשים
הרכישה הפופולרית ביותר
₪267 לחודש

3200

המחיר הינו סופי לתוכנה מלאה
מקנה זכות להנחה לכל שנה נוספת
כולל שירות ותמיכה ללא תחרות

מטעמי אבטחה ושמירת פרטיותו של הלקוח, התשלום יתבצע רק בשיחת טלפון או בהתכתבות בוואטסאפ.
ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום הקיימים מלבד תשלום בשקים.
ניתן לרכוש בסיום תקופת רישיון תקופה נוספת לבחירת הלקוח. לא ניתן להשלים הפרשים בין תקופות שנרכשו.
אנו עושים כמיטב יכולתנו להתאים לכל לקוח את המענה הטוב ביותר לצרכיו.

  • המחירים המצויינים לעיל הינם סופיים וכוללים מע"מ בהתקנה עצמית. לא תגבה תוספת מחיר באם תגיעו אלינו בתאום מראש, על מנת לקבל סיוע בהדרכה לביצוע ההתקנה.
  • במקרה בו יידרש להגיע טכנאי/ת אל מקום מגוריכם על מנת לבצע את ההתקנה, יגבה תשלום נוסף בעבור שירות זה. העלות מחושבת על פי המרחק ושעת העבודה המתבקשת במהלך היממה. נבקש כרטיס אשראי כערבון לפני צאת הטכנאי/ת.
  • המחיר לשנה שנייה ואילך יעלה רק 2500 ₪.
  • רכישת רישיון ספייפון תלווה בסיוע שלנו לכל אורך הדרך. החל בהדרכה צמודה בשלבי התקנת התוכנה על המכשיר הנעקב וכלה בתמיכה ושירות בתקופת השימוש בכל ערוצי התקשורת כולל שירות טלפוני, התכתבות בוואטסאפ, אימייל והודעות SMS.
  • רישיון התוכנה נועד למכשיר הטלפון או הטאבלט עליו היא הותקנה בלבד. התוכנה היא אישית ואינה מותרת לשכירות משנה. לפיכך, התוכנה אינה ניתנת להעברה למכשיר אחר ללא תיאום מראש עם מחלקת השיווק והתמיכה.
  • במקרה של אובדן, שבר או שדרוג, נאפשר את העברת תנאי רישיון התוכנה לרישיון חדש בעלות סמלית של 700 ש"ח ובתנאי שאותו האדם ישתמש במכשיר החדש. שימו לב, המערכת בודקת את ההעברה בצורה אוטומטית ותעצור את הפעילות לאלתר באם תזהה מקרה בו המכשיר אליו הועברה התוכנה הינו בשימושו של אדם אחר.
  • 30 ימים ו 7 ימים לפני תום תקופת הרישיון, מערכת התוכנה תשלח התראה אל הדוא"ל הפרטי של רוכש התוכנה באופן אוטומטי, על מנת ליידע אותו כי תקופת הרישיון פגה בקרוב. לרכישת תקופת רישיון נוספת, יש לפנות למחלקת שיווק ותמיכה בטלפון 054-7255233. ניתן להפעיל את התוכנה שוב גם במקרה בו הרוכש לא יצר קשר טרם תום התקופה והמערכת עצרה את הפעילות.
  • בתום תקופת הרישיון, התוכנה תיעצר באופן אוטומטי לחלוטין ותשלח התראה נוספת בדוא"ל המודיעה על תום תקופת הרישיון והפסקת פעולת התוכנה. הפסקת פעולת התוכנה אינה פוגעת ביכולת להפעילה שוב בכל רגע בו תרכש תקופה נוספת.